TR EN
Hemen Al

Maç Biletimi Nasıl Alırım?

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle stadyum girişlerinde kağıt bilet devri sona erdi. Maçlara artık Passolig Kart ile giriliyor. Elektronik maç biletinizi Passolig Kartınıza yükleyebilir, stadyum girişlerinde kartınızı kağıt bilet yerine kullanabilirsiniz.


Maç biletinizi nasıl mı alacaksınız? Çok kolay!


www.passolig.com.tr sitesinden Passolig Kart başvurunuzu tamamlayın. Artık Passolig Kartınıza para yükleyerek dilediğiniz maça biletinizi alabilirsiniz. Unutmayın, 14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kartınız olmadan stadyumlara giremeyeceksiniz.


Maç biletleri www.passo.com.tr sitesinden, N Kolay İşyerleri’nden ve N Kolay İşlem Merkezlerinden satılacaktır.


passo.com.tr sitesinden bilet almak için;


Maç biletinizi almak için www.passo.com.tr sitesine girin.


www.passo.com.tr sitesinde “üye ol”a tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.


Üyeliğinizi oluşturdunuz. Artık istediğiniz maçın biletini www.passo.com.tr'deki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla alabilirsiniz.


Bilet almak için Passolig Kartınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. Passolig Kartınız elinize ulaşmamış olsa da kartınıza para yükleyebilir, passo.com.tr üzerinden bilet alabilir ve maç günleri stadyum gişesinden alacağınız Tek Geçişlik Pass kartınızla maçlara giriş yapabilirsiniz.


Biletinizi size en yakın N Kolay İşlem Merkezlerinden, N Kolay İşyerinden veya AktifPOint anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonundan da alabilirsiniz.


HEMEN BİLET AL