TR EN
Hemen Al

E-Bilet Kullanım Süresini Uzatanların Yeri Hazır!

Passolig Kart E-Bilet Kullanım Süresini Uzat

Kampanya Koşulları


Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig Kredi Kartı, Banka Kartı ve Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahipleri E-Bilet Kullanım Sürelerini 16.08.2017 – 18.09.2017 tarihleri arasında uzattıkları takdirde aşağıda bulunan maçlardan bilet kazanmak üzere bir çekiliş hakkı kazanacaklardır.


Birden fazla Passolig Kartı olan kart sahipleri, kampanyadan sadece Passolig Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Passolig Kartlarının E-Bilet Kullanım Süresi’ni uzattığı taktirde yararlanabileceklerdir.


Passolig Beşiktaş Kart sahibi iki kişiye, 7. haftada Vodafone Park’ta oynanacak Beşiktaş – Trabzonspor maçına çift kişilik bilet verilecektir.


Passolig Fenerbahçe Kart sahibi iki kişiye, 6. haftada Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş maçına çift kişilik bilet verilecektir.


Passolig Galatasaray Kart sahibi iki kişiye, 9. haftada Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe maçına çift kişilik bilet verilecektir.


Passolig Bursaspor Kart sahibi iki kişiye, 6. haftada Bursaspor Timsah Arena Stadyumu’nda oynanacak Bursaspor – Galatasaray maçına çift kişilik bilet verilecektir.


Passolig Trabzonspor Kart sahibi iki kişiye, 10. haftada Şenol Güneş Spor Kompleksi ‘nde oynanacak Trabzonspor – Galatasaray maçına çift kişilik bilet verilecektir.


Passolig Kart sahipleri www.passolig.com.tr, www.passo.com.tr, 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi, Passo Mobil Uygulaması ve stadyum gişelerinden E-Bilet Kullanım Sürelerini uzatabilirler.


İkramiye kazanan talihliler sırasıyla 21.09.2017 tarihlerinde www.passolig.com.tr internet adresinde ilan edilecektir.


Yukarıda belirtilen maç tarihlerinde meydana gelebilecek değişiklikler TFF tarafından yapılmaktadır, yapılan değişikliklerden Aktif Bank sorumlu değildir.


Katılımcının Türkiye Futbol Federasyon ve İl güvenlik kurulları tarafından maç izleme ve stadyum girişlerinden men edilmemiş olması gerekir.


Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.


Bu kampanya Aktif Yatırım Bankası A.Ş tarafından MPİ’nin 15.08.2017 tarih ve 58259698-255.05.02-E.2183 sayılı izni ile 16.08.2017 sa:00:01- 18.09.2017 sa:23:59 tarihleri arasında www.passolig.com.tr, www.passo.com.tr, 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi ve stadyum gişelerinden E-Bilet Kullanım Sürelerini uzatan Beşiktaş, Galatasaray,Fenerbahçe, Bursaspor ve Trabzonspor Passolig Kart sahiplerine 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde Hedef Çekiliş tarafından kapsamdışı düzenlenmektedir. Kampanyaya Aktif Yatırım Bankası A.Ş. çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. OTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.