TR EN
Hemen Al

Passolig ile Masterpass™ menüsü 48.75TL yerine 24.95TL!

Passolig Kart

Kampanya Koşulları


31 Aralık 2018 tarihine kadar Masterpass™’e kayıtlı Passolig Kart ile tiklagelsin.com’dan yapılacak ilk siparişten sonra Masterpass™ menüsü 48.75TL yerine 24.95TL’ den satın alınabilecektir.


Kampanya kodları 29 Nisan 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında sadece www.tıklagelsin.com, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve 444 54 64 numaralı çağrı merkezi üzerinden verilecek Burger King® siparişlerde geçerli olacaktır.


Kampanya, Burger King® alışverişini yalnızca Passolig Kart kullanarak, internetten ödeme seçeneği ile yapan kullanıcılara özeldir. Kampanya kodu, belirtilen ödeme yöntemleri ile yapılan her alışveriş neticesinde verilecek olup; indirimli Masterpass™ menü alım imkanı sunmaktadır.


Kampanya kodları 5000 adetle sınırlıdır. Belirlenen adede ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.


Kampanya kodunu teslim alan müşterinin Tıkla Gelsin platformunda “Kuponlarım” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanında veya Tıkla Gelsin Mobil App’inde “Kupon Kodu” alanında sorgulatarak ve 444 54 64 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanya kodunu onaylatacaktır. Onaylanan kampanya kodu ile birlikte sunulan avantajdan faydalanabilecektir.


İndirimli menü King Fillet Chicken® + Whopper Jr® + 2 Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 Litre içecek 48,75 TL yerine 24,95 TL ücretlendirilecektir. Görselde yer alan ürünlerin servis şekli reklam amaçldır.


Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi Light, 1 L. Pepsi Max, 1 L. Yedigün ve 1,5 L. Fruko dahildir, Ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır ve ürünlerde büyük seçim olmayacaktır. Kampanya kodları tek kullanımlıktır.


Kampanya başka bir promosyon ile birleştirilemez.


Kullanıcının sipariş verebilmesi için Burger King® paket servis gönderim bölgesinde yer alması gerekmektedir.


TAB Gıda San. Ve Ticaret A.Ş önceden haber vermeden kupon koduna tanımlanmış olan kampanyada, kampanya şartlarında ve kampanya süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.