TR EN
Hemen Al

hmstatil.com’dan %45’e Varan Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek %10 İndirim!

Passolig Kart

Kampanya Koşulları


1 Şubat – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında HMSTatil’den yapacağınız tatil rezervasyonlarınızda %45’e varan erken rezervasyon indirimlerine ek %10 indirim geçerli olacaktır. 30 Haziran 2017’ye kadar rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.


hmstatil.com’dan veya 444 5 467 no’lu telefondan Passolig Kartınız ile yapacağınız 1.000 TL ve üzerindeki tatil alımınızda %10 indirim kazanabilirsiniz.


İndirim kodunuz olan “PASSOLIG”i www.hmstatil.com internet sitesinde satın alma sayfasında göreceğiniz kupon/indirim bilgileri alanına yazıp “Hesapla” butonuna basarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz, 444 5 467 no’lu Çağrı Merkezini arayarak ve kodunuzu ibraz ederek indirimli rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Kampanya indirimi tüm Yurtiçi ve Kıbrıs otellerinde geçerlidir.


Bu indirim kampanyası yurtdışı oteller, yurtdışı turlar, gemi turları, kültür turları, uçak bileti ve transfer alışverişlerinde geçerli değildir.


Kampanya indirim kodu tek siparişte ve münferit rezervasyonlarda kullanılabilir.


Yapılacak rezervasyonlarda en son konaklama tarihi 31 Aralık 2017’dir.


Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez veya geriye dönük rezervasyonlarda kullanılamaz.


Passolig ve HMSTatil kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.