TR EN
Hemen Al

Passolig Kredi Kartı İle IKEA Internet Mağazası’nda 50 TL İndirim!

Passolig Kart

Kampanya Koşulları


Kampanya, 4 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Passolig Kredi Kartı ile sadece IKEA İnternet Mağazasından yapılacak KDV dahil 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.


Kampanyadan faydalanmak için sepetinizdeki ürün tutarının KDV dahil, nakliye ve montaj hizmeti hariç 500 TL olması gerekmektedir.


Kampanya tek seferde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.


Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Passolig Kredi Kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı Passolig Kredi Kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, ödeme ekranına geldiğinizde “Alışverişime MasterPass™ güvenli ödeme altyapısı ile devam etmek istiyorum.” tıklayarak Passolig Kredi Kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz.


Her üye sadece bir kez indirimden faydalanabilir.


Kampanya 2.500 işlem adedi ile sınırlıdır. Bu işlem adedine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.


Bu kampanya, başka bir kampanya veya başka bir indirim ile birleştirilemez.


IKEA ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.


Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışveriş iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan tutarın KDV dahil 500 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.


Masterpass™’e kaydedilen kredi kartı bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kredi kartı bilgisini saklamamaktadır.


Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.


İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.


Masterpass hakkında daha fazla bilgi almak ve Passolig Kartınızı Masterpass’e kaydetmek için https://www.passolig.com.tr/masterpass sayfasını ziyaret edebilirsiniz.