TR EN
Hemen Al

Vialand’de Passolig Fırsatları!

Passolig Kart

Kampanya Koşulları


Passolig Kart sahiplerine özel Vialand Tema Park girişleri;


02.10.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında yetişkin bilet fiyatı 99TL yerine 59.40TL, çocuk bilet fiyatı 89TL yerine 59.40TL


Yukarıdaki fiyatlara KDV dahildir. 0-3 yaş arası ücretsizdir.


Kampanyadan faydalanmak için VIALAND yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı ekleyip 6033’e SMS göndererek, indirim kodunuzu alabilirsiniz. Aldığınız indirim kodunu Vialand Tema Park giriş gişesine ileterek, indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanyada kapsamında indirimden faydalanabilmek için ödemenin Passolig kart ile yapılması gerekmektedir.


Tema Park çalışma saatleri yaz ve kış periyodu olarak ayrım göstermektedir. Tema Park kullanım koşullarını websitesi üzerinden kontrol ediniz.


Passolig Kart sahipleri kendilerine özel bu kampanyadan yararlanabilmek için Passolig kartlarını ve kimliklerini gişe görevlisine ibraz etmek zorundadır.


Passolig Kart sahibi gişede bulunduğu sürece kampanyalı fiyatlardan aile ve arkadaşlarını da faydalandırabilir. Her Passolig Kart sahibi 5 bilete kadar alım yapabilir.


Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez, paraya çevrilemez, satılamaz ve ya devredilemez.


Kampanya şartlarında Passolig ve Vialand Tema Park değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom,Vodafone ve Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Turkcell faturalı hatlar için 0,45 TL’dir.


*Kampanya Kurban Bayramı süresince geçerli değildir.