TR EN
Hemen Al

Peşin Harca Taksitle Öde

Passolig ile Alması Peşin, Ödemesi Taksitle!

Hemen Taksitlendir

Alışveriş yaptığınız mağazada taksit imkanı olmaması durumunda, vereceğiniz bir talimat ile Passolig Kartınız size taksit imkanı sunuyor.


Alışverişlerinizde sonradan taksitlendirme devri Passolig’le başlıyor. Passolig Kredi Kartı ile peşin peşin harcayın, 12 aya varan vadelerde taksit taksit ödeyin. Dönem içi işlemlerinizden dilediğiniz işlemi taksitlendirin, borçlarınızı zorlanmadan küçük küçük ödeyin!


Talimatlı Taksit Talebi İletebileceğiniz Kanallar


Passolig İnternet Şubesi (Kredi Kartlarım > İşlemler > Taksitlendirme İşlemleri)


Passolig İletişim Merkezi 0(850) 724 33 44


Kampanya İsmi Taksit Sayısı Ücret(%) Ücret(Sabit) Faiz Alt Tutar
Harcama Taksitlendirme 2-12 %0 0 TL %1,84 50 TL

Talimatlı Taksit Koşulları


Sonradan taksit işlemi kesilecek ilk ekstreye yansıyacak henüz ekstreleşmemiş dönem içi harcamaları ve provizyondaki işlemler taksitlendirir.


50 TL ve üzeri peşin harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.


Talimatlı Taksit'ten 2 aydan 12 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz. Kuyum harcamalarınızı 4 aya kadar, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarınızı 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.


Talimatlı Taksit’ten istediğiniz sıklıkta faydalanabilirsiniz.


Önceki dönem ekstrelerden kalan bakiyeler, taksitli yapılan alışverişler ve daha önce sonradan taksit yapılmış bakiyeler yeniden taksitlendirilemez.


Nakit Avans, ilk taksit dönemi içine yansımamış ötelemeli işlemler, para transferleri, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları, mahkeme masrafı, para cezaları, kefalet posta hizmetleri, sınıflanmamış kamu hizmetleri, posta hizmetleri, kamu dairelerinde yapılan işlemler uygulamaya dahil değildir.