TR EN

Sıkça Sorulan Sorular


Futbolda neden elektronik bilet sistemine geçildi?

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ile uygulamaya alınan Elektronik Bilet Sistemi ile sporda şiddet olaylarının azaltılması, insanların küfür ve şiddetin olmadığı tribünlerde karşılaşmaları seyredebilmesi, biletsiz seyircilerin giriş yapmasının önlenmesi, çocuk ve kadınların daha çok stadyumlara gelmesinin sağlanması, şiddete ve olumsuz tezahüratlara sebep olan bireylerin tespit edilerek müsabakalardan men edilmesi ve karaborsa bilet satışını engellemek amaçlanmaktadır.


Tüm bu etkilerin yanı sıra Passolig Kart ile kişilerin ulaşım, alışveriş vb. gibi günlük ihtiyaçların sadece tek bir kart üzerinden gerçekleştirerek hayatlarına kolaylık getirmesi hedeflenmektedir.


Passolig Kart nedir?

Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkanı, kulüplere ise taraftarlarını tanıma ve yeni gelir alanları oluşturma imkanı sağlayan, ayrıca yaygın üye işyeri ağı ile istediğiniz yerden alışveriş imkanı sunan, kişiye özel kampanyalar ile hayatınızı zenginleştiren, ayrıcalıklı ek hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran bir karttır.


Passolig Kredi Kartı, Passolig Banka Kartı ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.


Passolig Kartın avantajları nelerdir?

Taraftarlara, kuyruk beklemeden, hızlı, güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkânı sağlar. Kart etrafında tesis edilen ekosistem, güvenli, kolayca erişilebilir bir geçiş/kontrol sistemi ile birlikte, bu sistem içerisindeki kart sahiplerine, katma değerli hizmetler sağlamak üzere tasarlanmıştır.


Hızlı ve güvenli bir şekilde stadyuma giriş yaparsınız.

Bilete ulaşım daha önce olmadığı kadar kolay, isterseniz web’den isterseniz cepten www.passo.com.tr üzerinden, stadyum gişelerinden ya da Türkiye genelinde sayısı 5.000’e varan N’kolay işyerinden biletinizi alır, kolayca kartınıza yüklersiniz.

Kartınızla dilediğiniz yerde alışveriş yaparsınız.

Farklı sektörden lider markaların size özel promosyon ve indirimlerinden yararlanırsınız.

Ulaşım anlaşmalı olduğumuz illerde kartınızı toplu taşımada kullanırsınız.

Kartınızın tipine göre kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kart olarak kullanabilirsiniz.

Tuttuğunuz takımın lisanslı ürünlerine yurt içi ve yurt dışı her yerden kolayca erişebilirsiniz.

Yaptığınız her harcama ile kulübünüze ve Türk futboluna maddi katkı sağlarsınız.


Passolig Karta nasıl başvurulur?

Passolig Kart'a, www.passolig.com.tr'de bulunan başvuru formundan, stadyum gişelerinden ve N Kolay İşyerleri’nden başvurabilirsiniz.Passolig Kartta birden fazla takım logosu olabilir mi?

Passolig Kart üzerinde yalnızca bir takımın logosu bulunabilir.


Passolig Kartımın üzerindeki kulübün maçları dışındaki farklı takımların maçlarına da giriş yapabilir miyim?

Evet, Spor Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından aksi bir karar alınmadığı sürece Passolig Kartınız ile Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'deki tüm maçlara giriş yapabilirsiniz. Ancak kartınızın üzerindeki kulübün maçları dışındaki kulüpler, kendi logolu kartlarına öncelikli bilet satışı yapabilirler. Satışa bilet kalması durumunda, kulübün belirlediği tarihte diğer takımlara ait logolu kartlara genel satış başlayacaktır.


Passolig Kartı nerelerde kullanabilirim?

Passolig Kartınızı, maç girişlerinde, yurt içi ve yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizde, nakit ihtiyaçlarınızda ve anlaşmalı illerde şehir içi toplu taşımada kullanabilirsiniz.


Passolig Kart ücretli mi?

14.04.2011 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe alınan 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’da yer alan hükümler nedeniyle uygulamaya giren E-Bilet sistemine uygun üretilen Passolig Kartlarından yıllık olarak e-bilet kullanım yıllık kullanım bedeli tahsil edilir. Kulüp bazında 15 TL, 20 TL ve 25 TL olarak üç farklı yıllık e-bilet kullanım bedeli mevcuttur. E-Bilet Yıllık Kullanım Bedeli senede bir defa tahsil edilir.. Tahsil edilen tutarın 7,95 TL’si kart plastik bedeli maliyetini karşılaması için kartı ihraç eden kurum tarafından alınırken geri kalan tüm tutar TFF üzerinden kulüplere aktarılmaktadır. 25 TL'lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında kulüplere 17,05 TL, 20 TL'lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında kulüplere 12,05 TL, 15 TL'lik E-Bilet yıllık kullanım bedelli kulüp kartlarında ise kulüplere 7,05 TL gelir aktarılmaktadır. Fenerbahçe Passolig Kartlarda ise; 15 TL'lik E-Bilet yıllık kullanım bedeli başvuru sırasında tahsil edilip, 6.34 TL'si kartı teslimi sonrasında Passolig Kartınıza yüklenecektir.


Passolig Kart için nakit ödeme seçeneği nasıl çalışır?

E-bilet yıllık bedelinin ödemesini dilerseniz PTT, PTTMatik ve N’Kolay İşyerleri’nden TC Kimlik Numaranıza para yatırarak kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalardan da gönderim yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


EFT ile gönderim için herhangi bir bankanın para transferi yapabileceğiniz kanalından (internet şube, telefon şube, şube vb) Banka adı Aktif Bank seçilmelidir, Şube 997, Hesap no alanına TC Kimlik numaranız ve Alıcı adına kendi ad ve soyad bilgilerinizi yazarak ödeme yapabilirsiniz.


Passolig Kart için gereken fotoğraf nasıl olmalıdır?

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun ile uygulamaya alınan Elektronik Bilet Sistemi gerekliliği olarak yüzde alın, gözler, burun, ağız ve çene net görüldüğü fotoğraflar kabul edilecektir.


Yabancı uyruklu kişiler Passolig Kart sahibi olabilir mi?

Yabancı uyruklu kişilerin de 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında stadyumlara giriş yapabilmek için elektronik kart alması gerekmektedir. Yabancı uyruklu kişiler, sitemizdeki başvuru formunu doldurarak Passolig Kart sahibi olabilir.


Yabancı uyruklu kişilere yalnızca Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart seçeneği sunulmaktadır.18 yaşından küçük kişiler Passolig Kart sahibi olabilir mi?

18 yaşından küçükler, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında stadyumlara giriş yapabilmek için elektronik kart alması gerekmektedir. 18 yaşından küçükler, sitemizdeki başvuru formunu kendi TC Kimlik numaraları ile doldurarak Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahibi olabilir. Kartınızı sadece PTT şubelerinden veya stadyum gişelerinden teslim almak istendiğinde velinin de kart sahibinin yanında olması gerekmektedir.


Passolig Kartımı aldığımda hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

Kartınız güvenliğiniz nedeni ile kullanıma kapalı gönderilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildiğinde kartınız otomatik olarak kullanıma açılır. Dilerseniz kartınızı teslim aldıktan sonra 0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak, dilerseniz de cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “Şifre” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini ve bir boşluk daha bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasını yazarak 6033’e gönderebilir Passolig Kartınızın şifresini alıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.


Passolig Kart şifremi nasıl alabilirim?

Passolig Kartınızı teslim aldıktan sonra 0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “Şifre” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini ve bir boşluk daha bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasını yazıp 6033’e göndererek Passolig Kartınızın şifresini alabilirsiniz.


Maç gününe kadar Passolig Kartım gelmezse maça giremeyecek miyim?

Kartı henüz kurye tarafından kendisine teslim edilmemiş taraftarlar stadyum gişelerinden “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alarak stadyuma giriş sağlayabilecekler, TEK GİRİŞLİK PASS KART’a almış oldukları bileti yükletip maça girebileceklerdir.Maç günü Passolig Kartımı unutursam ne olacak?

Kartı henüz kurye tarafından kendisine teslim edilmemiş taraftarlar maç günü stadyum gişelerinden ücretsiz “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alarak bilet alabilecekler veya almış oldukları bileti bu karta yükletip maça girebilecekler. Kartı yanında olmayan, kartını çaldırmış, kaybetmiş kartı zarar görmüş (kırılmış vb.) taraftarlar da 5 TL karşılığında “TEK GİRİŞLİK PASS KART” alabilecekler.Passolig Kredi Kartı ekstrem e-posta ile de gönderilebilir mi?

Evet, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'ni arayarak veya Passolig İnternet Şubesi'ni ziyaret ederek ekstrelerinizin güncel e-posta adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.


Ekstre borcumu nereden öğrenebilirim?

Kartınıza ve kullanımına ilişkin bilgiler ile kart borcunuzu ATM'lerden, 0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'nden, Passolig İnternet Şubesi'nden öğrenebilirsiniz.


Nakit ihtiyacımı Passolig Kredi Kartımla karşılayabilir miyim?

Evet kredi kartı özelliği taşıyan Passolig Kartları ile acil para ihtiyacınızı yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'nden ya da Passolig İnternet Şubesi’nden anında karşılayabilirsiniz. Dilerseniz taksitli nakit avans kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı taksitlere yayar, rahatça ödersiniz.


Nakit Avans nedir?

Nakit Avans, günlük nakit ihtiyaçlarınız için Passolig Kredi Kartınızdan kullanılabilir nakit avans limitiniz dahilinde nakit para çekebileceğiniz bir hizmettir. Nakit avansınızı yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'nden ya da Passolig İnternet Şubesi’nden anında çekebilirsiniz.


Taksitli Nakit Avans nedir?

Taksitli Nakit Avans, acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun komisyon oranlarıyla ve dokuz aya varan geri ödeme kolaylığı ile kolayca giderebileceğiniz bir nakit kaynağıdır.


Taksitli Nakit Avans’ı nereden kullanabilirim?

Taksitli Nakit Avans’ı Passolig İnternet Şubesi’nden ve 0(850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden kullanabilirsiniz.


Taksitli Nakit Avans’ı nasıl çekebilirim?

0(850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak Passolig İnternet Şubesi’nden Kart İşlemleri menüsü altındaki Taksitli Nakit Avans sekmesine girerek Taksitli Nakit işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Hangi Passolig Kartım ile Taksitli Nakit Avans çekebilirim?

Sadece Passolig Kredi Kartı sahipleri Taksitli Nakit Avans kullanabilirler.


Taksitli Nakit Avans çekimi için minimum ve maksimum tutar aralığı var mıdır?

Passolig Kredi Kartınız ile kullanılabilir nakit limiti dahilinde olmak kaydı ile tek seferde en az 200 TL, en fazla 15,000 TL Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz.


Taksitli Nakit Avans işlemini erken kapatabilir miyim?

0 (850) 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak erken kapama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Passolig Kredi Kartı başvurumun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi'ni arayarak başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca başvurunuzla ilgili olarak SMS ile de tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun durumunu www.passolig.com.tr'de yer alan “başvurularım” butonuna tıklayıp, TC Kimlik ve cep telefon numaranızı yazarak da öğrenebilirsiniz.


Passolig Kart ödememi internetten yapmak zorunda mıyım?

Hayır. Passolig Kart ödemenizi internetten yapabileceğiniz gibi, belirli ödeme noktalarından da nakit olarak yapabilirsiniz.


Passolig Kredi Kartı ödemelerimi nerelerden yapabilirim?

Passolig Kredi Kartı ödemelerinizi;


Passolig İnternet Şubesi’nden,

EFT ile diğer bankalardan,

Tüm PTT Şubelerinden,

PTT Matik ve N’Kolay iş yerlerinden,

Akbank ve Vakıfbank ATM'lerinden güvenle yapabilirsiniz.


Passolig Kartımı nasıl teslim alabilirim?

Passolig Kartlar için 3 çeşit teslimat yöntemi vardır:


Kurye ile teslimat

Stadyum gişelerinden teslimat

PTT şubelerinden teslimat

Passolig Kredi Kartları ve Passolig Banka Kartları güvenliğiniz nedeniyle yalnızca kuryeyle teslim edilmektedir. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartlar ise kurye yönteminin yanı sıra PTT Şubelerinden ve stadyum gişelerinden teslim alınabilmektedir.

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartların teslim alınabildiği stadyum gişeleri ve PTT Şubelerini görmek için lütfen tıklayınız.


Passolig Kart kaç günde teslim edilmektedir?

Passolig Kartınız, kurye firmasına iletildikten sonra ortalama 15 gün içerisinde kartınız teslim edilecektir. Başvurunuzun durumunu TC Kimlik ve Cep telefonu numaranız ile başvurularım başlığı üzerinden web sitemize giriş yaparak takip edebilirsiniz.


Maçlara ailemle gidiyorum, tek bir Passolig Kart ile tüm ailemi maçlara götürebilir miyim?

Hayır, maça girecek 7 yaş ve üzeri olan herkesin bir Passolig Kartı olması gerekiyor.


Kombinem ile bir başkası maça giriş sağlayabilecek mi?

Kombinenizi passo.com.tr sitesi üzerinden Passolig Kartı olan istediğiniz kişiye istediğiniz maç veya maçlar için transfer edebilirsiniz.


Bunun için sadece passo.com.tr’ye girip transfer adımlarını tanımlamanız yeterli olacaktır. Kombinenizi transfer ettiğiniz kişi Passolig Kartı ile tanımlı maça başka hiçbir işlem yapmadan girebilir.Bu kartla aldığımız biletlerde belirli bir koltuk mu ayrılmış olacak? Yerimizi nereden seçeceğiz?

Biletinizi passo.com.tr sitesi üzerinden alabilirsiniz. Burada ister koltuğunuzu kendiniz seçebilir isterseniz de seçtiğiniz bloktaki en uygun koltuğu alabilirsiniz.


Maç bileti nasıl alınıyor?

Maç biletlerinizi passo.com.tr sitesinden alabileceğiniz gibi stadyum gişesi, N’Kolay İşlem Merkezleri’nden ve N’Kolay İşyerleri’nden de alabilirsiniz. Bilet alabilmeniz için Passolig Kartınız olması ve en az bilet bedeli kadar paranın kartınıza yüklü olması gerekmektedir.Passolig Kartım henüz gelmedi. Yine de maç bileti alabilir miyim?

Maç biletlerinizi alabilmek için Passolig kart başvurunuzu tamamlamanız ve ödemenizi yapmanız yeterlidir. Kartınız elinize henüz ulaşmamış olsa bile bilet satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletler TC Kimlik numaranıza tanımlanacak ve kartınız elinize ulaştığında, almış olduğunuz biletler otomatik olarak tanımlanmış olacaktır.Bilet almak için Passolig Kartımda para olmak zorunda mı?

Bilet almadan önce Passolig Kartınıza mutlaka para yüklemeniz gerekmektedir. Para yükleme noktaları için tıklayın.


Bilet tutarını nasıl ödeyebilirim?

Bilet ücretleri yalnızca Passolig Kartlar ile tahsil edilmektedir. Bu yüzden bilet almak için mutlaka Passolig Kart sahibi olmanız ve bilet almadan önce mutlaka Passolig Banka Kartınıza ve Passolig Cüzdan Ön Ödemeli kartınıza para yüklemeniz gerekmektedir.


Promosyon kodu nedir ve ne işe yarar?

Promosyon kodu ile artık Passolig başvurularına sponsor olmak mümkün. Temin edeceğiniz promosyon kodları ile Passolig kart bedellerine sponsor olabilir, pazarlama ve satış faaliyetlerinizde Türkiye’nin en özellikli ve ekonomik kartı Passolig’i bir ödül olarak konumlayabilirsiniz. Personelinize teşvik kampanyaları düzenleyebilir, satışını yaptığınız ürünlerin pazarda rakiplerinize göre bir adım öne çıkmasını sağlayabilir ve iş ortaklarınızla ilişkilerinize futbolun ruhunu katabilirsiniz. Üstelik tüm bunları sadece e-bilet kullanım bedeli karşılığında gerçekleştirebilirsiniz, dilerseniz kartların üzerine kombine ya da günlük maç biletinide ayrıca tanımlayabilirsiniz. Ödediğiniz tutarla hem de taraftarı olduğunuz takıma katkıda bulunursunuz.


Promosyon kodu ile herhangi bir takımın kartına başvuru yapılabilir mi?

Genel ve takım bazlı olmak üzere iki tip promosyon kodu bulunmaktadır. Genel promosyon kodları ile herhangi bir takıma ait tüm kart tiplerine başvuru yapılabilirken, takım bazlı promosyon kodu ile yalnızca promosyon kodunun tanımlandığı takım kartlarından birine başvuru yapılabilir.


Promosyon kodu nasıl kullanılır?

www.passolig.com.tr üzerinden başvuru formunda ödeme adımında yer alan promosyon kodu bölümünde, promosyon kodu girişi yapılır ve diğer başvuru adımları tamamlanarak Passolig Kart başvurusu tamamlanır. Ödeme adımında kodun içeriğine göre yıllık e-bilet ve/veya kurye kod tarafından karşılanarak ücret ödemesi yapılmış olur. Kod içerik olarak e-bilet bedelini karşılıyor ama kurye bedelini karşılamıyor ise kurye bedeli o anda ödenerek başvuru bitirilir.


Bir promosyon kodu ile birden fazla başvuru yapılabilir mi?

Promosyon kodları tek kullanımlıktır ve yalnızca tek bir başvuruda kullanılabilir. Promosyon kodu kullanılarak yapılan başvuru tamamlandığında, kodun geçerliliği sona erecektir ve bir daha kullanılamayacaktır.


Promosyon kodunun süresi var mıdır?

Promosyon kodlarının süresi kodu sağlayan kurum ile yapılan analaşma çerçevesinde tanımlanmaktadır. Son kullanıcıya kodların dağıtımı sırasında kullanım süresi hakkında bilgi kodu veren kurum tarafından iletilecektir.


Promosyon kodunu nasıl satın alırım?

Promosyon kodları alt limit adeti ile satılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim menüsü altından promosyon kodu konusunu seçerek talepte bulunabilirsiniz. En yakın sürede size geri dönüş sağlanacaktır.


Promosyon kodunu kaybettiğimde ne yapmam gerekir?

Promosyon kodunun kaybolması durumunda kodu tarafınıza veren kurum ile irtibata geçerek kodun iptalini talep etmeniz gerekmektedir. Sistematik kontroller yapılarak kullanılmamış bir kod ise kod kullanılamaz hale gitirilerek, tarafınıza yeni kod verilecektir.


Passolig Kartımla ödeme yapamıyorum, neden?

Passolig Kartınızda yeterli bakiye olmayabilir. Eğer Passolig Kartınız kredi kartı özelliği taşıyorsa limitiniz yetersiz veya internet alışverişine (mail order) açık olmayabilir. Banka kartı veya ön ödemeli cüzdan özelliği taşıyan Passolig Kartına sahipseniz kartınızda yeterli bakiye olmayabilir. Kartınızdaki bakiyeyi kontrol ettikten sonra lütfen tekrar deneyiniz.


Passolig Kartımda yeterli bakiye bulunmaması durumunda nasıl ödeme yapabilirim?

Passolig Kartınızda yeterli bakiye bulunmaması durumunda www.passo.com.tr adresinden ana sayfada “Bilet Al” sekmesinin altında bulunan “Passolig Karta Para Yükle” butonuna tıklayarak kartınıza güvenli ve hızlı bir biçimde para yükleyebilirsiniz.


Ayrıca;


PTT Şubeleri

PTTmatik'ler

N’Kolay işlem merkezlerinden

EFT yaparak

Akbank ATM'lerinden

Vakıfbank ATM'lerinden

Passolig Kartınıza para yükleyebilirsiniz.


PTT şubelerinden nasıl yükleme yapabilirim?

Size en yakın PTT Şubesindeki gişelerden TC Kimlik numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı belirterek yükleme yapabilirsiniz.


PTTmatik'lerden nasıl yükleme yapabilirim?

Kartsız işlemler için GİRİŞ tuşuna basın.

Anlaşmalı Banka İşlemlerinden, Aktifbank’ı seçin.

Açılan menüden, Passolig Karta Nakit Yatırma’yı tıklayın.

TC Kimlik numaranızı girip DEVAM’a basın.

Bu bilgiler onayladıktan sonra yükleme yapmak istediğiniz tutarı girin ve PTTmatik’in para yükleme haznesinden bu tutarı yatırın.

N’Kolay işlem merkezlerinden nasıl yükleme yapabilirim?

Passolig Kartınız veya TC Kimlik No'nuz ile size en yakın N'Kolay işlem merkezine giderek, sadece cep telefonu numaranızı ve yükleme yapmak istediğiniz tutarı girerek işleminizi tamamlayın.


EFT ile nasıl yükleme yapabilirim?

EFT ile kartınıza para yüklemek için ilgili alanlara aşağıdaki bilgileri yazın;

Banka Adı: “Aktif Bank” seçin.

İl: “İstanbul” seçin.

Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin.

Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın.

Hesap Numarası: “Passolig Kart numarası veya TC Kimlik No” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.

Kargom neden gecikti?

Kartınız, kargoya iletildikten sonra, ortalama 15 gün içerisinde elinizde olacaktır. Bir gecikme ya da sorun olduğunu düşünüyorsanız, 0850 724 33 44 no’lu çağrı merkezimize durumunuzu bildirebilirsiniz.


Passolig Fenerbahçe Kartıma 6,34 TL iadesi nasıl yapılacak?

İlgili tutarın iadesi kartınızı teslim aldıktan sonra 1 hafta içerisinde otomatik olarak yapılacaktır.


Fenerbahçe Passolig Kredi Kartına başvurabilir miyim?

Fenerbahçe Passolig Kart başvurlarınızı, sadece Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ve Passolig Banka Kartı olarak yapabilirsiniz.


Seyirden men cezası hakkında bilgi almak istiyorum. Bu konuda hangi merciden yardım alabilirim?

Seyirden men cezası hakkında detaylı bilgi almak için bağlı bulunduğunuz İl-İlçe Emniyet Müdürlüklerinin varsa Spor Güvenlik Şube Müdürlüklerine yoksa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü altındaki Spor Büro Amirliklerine danışabilirsiniz. Seyirden men cezası alıp almadığınız, cezanızın kalkıp kalkmadığı ya da ne şekilde kalkacağı ile ilgili bu mercilerden bilgi alabilirsiniz. Konu ile ilgili, Türkiye Futbol Federasyonu ve Passolig uygulayıcı konumda olup, cezanın kaldırılması hususunda bu kurumların alabileceği bir aksiyon bulunmamaktadır.