TR EN
Hemen Al

Maç Biletinin 30 TL'si Passolig'den!

Passolig Kart Terfi Et

Kampanya Koşulları


19 Aralık 2017 – 18 Ocak 2018 tarihleri arasında Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartını, Passolig Banka Kartına terfi ettiren Passoliglilerin 21 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında satın alacakları maç biletleri için bilet fiyatı kadar (en fazla 30 TL) iade kazanacaklardır.


Kampanyadan sadece Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart sahipleri yararlanabilir. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile beraber Passolig Banka Kartı ve Passolig Kredi Kartı sahipleri kampanyaya dahil değildir.


Kampanyaya katılmak için Passolig sistemine kayıtlı cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne TERFI yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazarak 6033’e sms gönderilmesi gerekmektedir.


Kampanyadan faydalanmak için “Terfi Et” işleminin sözleşme süreçlerinin de tamamlanmış olması gerekmektedir.


Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 30 TL kazanabilecektir. Birden fazla bilet satın alımlarında her bir bilet için 30 TL ödül verilmeyecektir.


Kazanılan ödül, 5 Mart 2018 tarihinde terfi ettirilen Passolig karta yüklenecektir.


Bu kampanya başka bir Passolig kart kampanyası ile birleştirilemez.


Aktif Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL, Turkcell aboneleri için ise 0,85 TL’dir.


Kampanyadan yararlanabilmek için Cüzdan Ön Ödemeli Kartın https://www.passolig.com.tr/passolig-banka-kartina-terfi-et sayfasından terfi ettirilmesi gerekmektedir. Kredi alımı sonucunda terfi eden kartlar kampanyaya dahil değildir.


Kampanya kapsamında kazanılacak iade tutarı bilet bedeli kadar olacaktır. Kampanya tarihleri arasında satın alınacak biletlerden kazanılacak toplam iade bedeli 30 TL'yi geçmeyecektir.