SEN NEREDE PASSO ORADA!

Eğlenceni Seç!

Passo Mobil yenilendi! Yeni Passo Mobil ile artık sadece maç değil, konserden tiyatroya tüm etkinliklere ulaşabilirsin. Üstelik daha önce Passo Mobil ile yaptığın tüm işlemleri yapmaya devam ederken, kombineni de satın alabilirsin.

Passolig Kart Al

Dilediğin zaman Passolig Kart alabilir, kartının e-bilet kullanım süresini uzatabilir ve para yükleyebilirsin. Kartının gelmesini beklemeden, biletini alıp anında maça girebilirsin.

QR Kod ile Para Transferi

Passolig kullanıcılarının QR kodlarını kullanarak para transferi yapabilir, anlaşmalı noktalarda QR kod ile ödeme yapabilirsin. Üstelik, kartında para yoksa 15 gün boyunca %0 faizli Kolay Nakit'ini kullanabilirsin.

Maç Bileti ve Kombineni Al

Satışta olan maçlardan istediğini seçerek biletini ya da taraftarı olduğun takımın kombinesini satın alabilirsin. Gidemeyeceğin maçlar için kombine ve biletlerini hiçbir ücret ödemeden anında transfer edebilirsin.

Maça Giriş

Kartının yanında olmasına gerek yok! Uygulamanın "Maça Gir" butonuna basarak, sana tanımlı biletin QR kodu ile stadyuma giriş yapabilirsin

Maçları Takip Et

Fikstürden güncel sezon maçlarını görüntüleyebilir, puan durumunu takip edebilirsin. Maçların canlı anlatımı, istatistikleri, kadro, diziliş bilgilerine anlık olarak erişebilirsin. Üstelik istediğin maçları takip ederek biletler satışa çıktığında ilk sen haberdar olabilirsin.

PASSO’yu İNDİR


VIDEO İZLE