TR EN
Hemen Al

Gizlilik Politikası

Sayın Site Ziyaretçisi,

Türkçe/İngilizce yayın yapan “www.passolig.com.tr” internet sitesi (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır.), Aktif Yatırım Bankası A.Ş. (bundan böyle “Aktif Bank” olarak anılacaktır.)’ye ait olup, Aktif Bank tarafından işletilmektedir. Site'de yer alan her türlü görsel ve yazılı içerik, servis ve uygulamalar, Site ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanmaktadır.

Site’de girilen bilgilerin güvenliği SSL sistemi ile korunmaktadır. Site üzerinden verilecek tüm içerik, hizmet ve ürünler için kullanıcılardan temin edilen bilgiler, ilgili servisin hizmet amacına yönelik olup, gizli olarak korunmaktadır. Söz konusu bilgiler, kullanıcıların onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Site, kullanıcılarını Site üzerinden verilecek tüm içerik, hizmet ve ürünler hakkında bilgilendirmeyi, bu hususta kart satın alma işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Site’de yer alan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, tema, uygulama ile materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Site ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlara aittir. Site’nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Site adına saklıdır. Site’de yayınlanan yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran Site ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlar aittir.

Adres Bilgisi : Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Büyükdere Cad. No:163 Zincirlikuyu, Şişli / İstanbul