TR EN
Hemen Al

Kredili Destek Hesabı

Hesapta Para Yoksa, Kredili Destek Hesabı Yanınızda!


Tuttuğunuz takımın bileti satışa çıktığında, Passolig banka kartınızda para kalmadığında ve ihtiyacınız olan her anda Kredili Destek Hesabı yanınızda!


Kredili Destek Hesabı Nedir?


Hesabınızda yeterli bakiye olmadığında ATM’den Passolig banka kartınızla çekebileceğiniz nakit ihtiyaçlarınızda, bilet alımlarınızda, fatura ödemelerinizde ve alışverişlerinizde kullanabileceğiniz kredili limittir.


HEMEN BAŞVUR

kredi-karti-kredili-destek-hesap

* Yukarıdaki kullanım alanları KDH başvurunuzu yaparken ilgili alanı işaretlediğiniz takdirde devreye alınacaktır.


Kredili Destek Hesabı faizi nedir?​​

Kredili Destek Hesabı aylık faiz oranı %1.80’ dir. (vergiler hariç)


Kredili Destek Hesabı borcumu en son hangi güne kadar kapatabilirim?​​

Kredili Destek Hesabı Kullanım Faizi Ödemesi; Kredili Destek Hesabı limitinizi kullanıldığınızda hesap bakiyeniz kullandığınız tutar kadar eksiye düşer. Hesap bakiyenizin ekside olduğu her gün için, gün sonu hesap bakiyenize günlük faiz uygulanarak faiz borcunuz hesaplanır. Ayın son iş günü o ay kullanımdan kaynaklı biriken faiz hesabınıza borç olarak yansır. Ay sonlarında borç faizi kadar tutarı hesabınıza yatırmanız gereklidir. Aynı gün içerisinde yapılan Kredili Destek Hesabı kullanımı ve para yatırarak artı bakiyeye geçme durumunda, ilk işlemin Kredili Destek Hesabı kullanımı olması durumunda, kullanılan tutar üzerinden gün sonunda faiz yansıtılmaktadır. Borcunuzun gecikmeye düşmesi halinde Aktif Bank Kredili Destek Hesabı limitinizi kullanıma kapatma hakkına sahiptir. Limitinizi kullanmadıkça hiçbir faiz veya ücret ödemezsiniz.

Kredili Destek Hesabı Kullanım Anapara Ödemesi; Kredili Destek Hesabı limitinizden kullandığınız anapara tutarının 360 (üç yüz altmış) gün içerisinde tamamını ödemeniz gerekir. Ödemediğiniz takdirde borcunuz gecikmeye düşer. Borcunuzun gecikmeye düşmesi halinde Aktif Bank Kredili Destek Hesabı limitinizi kullanıma kapatma hakkına sahiptir. Gecikme faizi %2,10’ dir. (vergiler hariç)


Kredili Destek Hesabı faiz borcumu nasıl görüntüleyebilirim?​​

Ay sonlarında Kredili Destek Hesabı kullanımı sebebiyle yansıyan faiz borcunu İnternet Şubemizden hesap hareketleri adımından ya da e-posta adresinize gönderilen hesap ekstrenizden görüntüleyebilirsiniz.


Kredili Deste​k Hesabı kullanımına ilişkin borcumu nasıl öderim?​​

İnternet Şubesi üzerinden,

Aktif Bank Şubelerinden,

Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan EFT yaparak,

Pttmatik’lerden, VakıfBank ATM’lerinden hesabınıza para yatırabilirsiniz.*

*ATM’lerden tüm para yatırma ve çekme işlemlerine ilişkin güncel masraf tutarlarını görmek için tıklayın.


Kredi Tutarı Hesaplama

Kredi TutarıGün

Aylık Faiz Oranı
144,72 TL
Ödenecek Faiz Tutarı
869,72 TL