TR EN
Hemen Al

Peşin Harca Taksitle Öde

Passolig ile Alması Peşin, Ödemesi Taksitle!

Hemen Taksitlendir

Alışveriş yaptığınız mağazada taksit imkanı olmaması durumunda, vereceğiniz bir talimat ile Passolig Kartınız size taksit imkanı sunuyor.


Alışverişlerinizde sonradan taksitlendirme devri Passolig’le başlıyor. Passolig Kredi Kartı ile peşin peşin harcayın, 12 aya varan vadelerde taksit taksit ödeyin. Dönem içi işlemlerinizden dilediğiniz işlemi taksitlendirin, borçlarınızı zorlanmadan küçük küçük ödeyin!


Talimatlı Taksit Talebi İletebileceğiniz Kanallar


Passolig İnternet Şubesi (Kredi Kartlarım > İşlemler > Taksitlendirme İşlemleri)


Passolig İletişim Merkezi 0(850) 724 33 44


Kampanya İsmi Taksit Sayısı Ücret (%) Ücret (Sabit) Faiz Oranı Alt Tutar
Harcama Taksit lendirme 2-12 %0 0 TL %1,25* 50 TL

*Faiz oranına KKDF ve BSMV dahil değildir.


Talimatlı Taksit Koşulları


Peşin işlemin sonradan taksitlendirilmesi işlemi, kesilecek ilk ekstrenize yansıyacak henüz ekstreleşmemiş dönem içi harcamalarınız ve provizyondaki işlemleriniz için uygulanabilir.


50 TL ve üzeri peşin harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.


Talimatlı Taksit'ten 2 aydan 12 aya kadar vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.


Talimatlı Taksit’ten istediğiniz sıklıkta faydalanabilirsiniz.


Önceki dönem ekstrelerden kalan bakiyeler, taksitli yapılan alışverişler ve daha önce sonradan taksit yapılmış bakiyeler yeniden taksitlendirilemez.


Peşin işlemin taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, Passolig Kredi Kartınız ile gerçekleştirilecek elektronik eşya alımlarında , bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, kuyum harcamalarında sekiz ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Passolig Kredi Kartınız ile gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.


Nakit Avans, ilk taksit dönemi içine yansımamış ötelemeli işlemler, para transferleri, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları, mahkeme masrafı, para cezaları, kefalet posta hizmetleri, sınıflanmamış kamu hizmetleri, posta hizmetleri, kamu dairelerinde yapılan işlemler uygulamaya dahil değildir.


Taksit Hesaplama

TutarTaksit

Aylık Taksit Tutarı
144,72 TL
Ödenecek Toplam Tutar
869,72 TL

*Taksit tutarı hesap kesim tarihinize göre değişiklik gösterebilir.

**Aylık taksit tutarına KKDF ve BSMV dahildir.