TR EN
Hemen Al

Nakit Avans

Passolig Kart

İhtiyaç anında Passolig Kredi Kartı yanınızda!

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, Passolig Kredi Kartı’nızdan nakit avans çekebilir, uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Nakit avans işlemlerinizi tüm ATM'lerden gerçekleştirebilirsiniz.


Nakit Avans işlemi için aylık faiz oranı %1,80'dir. Nakit avans faiz tutarına %15 KKDF, %5 BSMV uygulanmaktadır.


Passolig İletişim Merkezi’nden ve Passolig İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilen Yurt İçi Nakit Avans çekim ücreti çekilen tutarın %1’dir. (BSMV hariç)


Nakit Avans işleminde çekim tarihinden ödeme yapılana tarihe kadar günlük mevcut nakit faizi işletilecektir. Erken ödeme ve kısmi ödeme yapılması halinde, kalan ana para üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.


Nakit avans işlemlerinizde maksimum limit, kredi kartı limitinizin %50’si ile %100’ü arasında değişiklik göstermektedir. Nakit Avans Limitiniz hakkında detaylı bilgiyi Passolig İletişim Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz.


Ayrıca Passolig Kredi Kartı ile Bireysel İnternet Şubesi veya 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi aracılığıyla nakit avans çekebilir, çektiğiniz tutarı ücretsiz olarak EFT ve havale işlemlerinizde kullanabilirsiniz.


08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.